GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-06-2022 14:26

Adalet Bakanı Bozdağ'ın paylaşımı gündem oldu: Bakanlıklar karıştı

AKP’de Tarım Bakanlığı’nın yapması gereken açıklamayı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ yapınca sosyal medya birbirine girdi. Bozdağ’ın paylaşımına büyük tepki gösterildi.

Adalet Bakanı Bozdağ'ın paylaşımı gündem oldu: Bakanlıklar karıştı

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci’nin rolünü çaldı. Bekir Bozdağ sosyal medya üzerinden çiftçilere ‘müjde’ verirken yapılan bu paylaşımın altına çok sayıda eleştiri geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sert ekmeklik buğdaya ton başına 6 bin 50 lira ve 1000 lira prim, arpaya ise ton başına 5 bin 500 lira ve 500 lira prim ödemesi yapılacağını açıklarken bu duyuruyu Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci’den önce Bekir Bozdağ yaptı.

 

Bozdağ Twitter üzerinden yapılacak ödemelerle ilgili bilgiler paylaşırken “Çiftçilerimize hayırlı ve bereketli olsun.” İfadelerini kullandı.

"BAKANLAR DA KARIŞTI"

Bu paylaşımın altına çiftçilere verilen bu hakkın yetersiz olduğunun yanı sıra Bekir Bozdağ’ın görevinin Adalet Bakanlığı olduğunu hatırlatan birçok yorum geldi. Birçok kullanıcı Bekir Bozdağ'ı Erdoğan'a yaranmaya çalışmakla suçladı. Bir kullanıcı ise "Siz Tarım Bakanı mısınız?" sorusunu yöneltti.

AdminAdmin