İSTANBUL
Giriş Tarihi : 05-05-2021 14:02   Güncelleme : 21-09-2021 00:28

Adil Dilek Kimdir? Uyuşturucu İle Bağlantısı Var mı

Adil Dilek Kimdir? Uyuşturucu İle Bağlantısı Var mı

Adil Dilek Kimdir? Uyuşturucu İle Bağlantısı Var mı

Adil Dilek Kimdir? Uyuşturucu İle Bağlantısı Var mı

Adil Dilek 1962 yılında Antep ilinde doğan girişimcilerden biridir. Ailesi ile birlikte Antep İlinden İstanbul’ a taşınan Dilek ailesi ilerleyen günlerde Türkiye’nin En iyi İş adamları arasında yer alacaktır. Amcalarıyla birlikte ailecek gittiği İstanbul’ da isiminden oldukça söz ettiren Dilek ailesi çok kısa sürede zenginliğin kapısını açacaktır. 


Babasının Tahtakaledeki Hırdavat  alanındaki iş yerine arada yardıma giden Adil dilek genç yaşta ticaret ile tanışır. Ticaret alanında kendini geliştiren Adil dilek  çok kısa sürede zenginliği ile basınlarda da adından söz ettirecektir.  Şimdi sizlere Adil Dilek’in Ticari hayatı hakkında kısa bilgi verelim: 


Adil Dilek Ticari Hayatı


⦁    8 yaşında çakmaklarla gaz doldurma
⦁    İlkokul çağlarında Babasının yanında Hırdavat Dükkanında Çıraklık
⦁    Eminönünde çiçek pasajında plastik tarak satma


Ünlü iş adamlarından Adil Dilek Kardeşi İskender Dilek ile birlikte çok kısa sürede zenginlik basamaklarını yükselen Dilek kardeşler Türkiye’nin en iyi otellerini de açmak nasip olacaktı. Sheraton Otelleri zincirinin ilk bayiliğini alan Adil dilek ve ailesi  Turizm sektöründe çok ciddi istihdam sağlayacaktır. 


Dilek aile grubu  Swiss Otel - Sheraton Oteller ile Türkiye Turizmine dinamik getirererek Türkiye Ekonomisine ciddi katkılar sunmuştur. Sadece Yurt içi değil Yurt dışı tatil promosoynları ve fırsatları ile de tatilciliğe farklı boyutlar kazandırmıştır. 

Adil Dilek Uyuşturucu hakkında ilgili detaylar:
Adil Dilek hakkında uyuşturucu haberleri günümüzde oldukça karşımıza çıkmaktadır. Kendisini daha çok Otel zincirleri ve Dilek holding haberleri ile gündeme gelirken birden Uyuşturucu odaklı haberler ile gündeme gelmesi Türkiye’nin saygın iş adamını ciddi anlamda zan altında bırakmaktadır. Şimdi sizlere uyuşturucu ve telefon dinleme konuları ile ilgili haberler hakkında bilgi verelim: 

https://adildilek.com/
https://www.posta.com.tr/garsondu-patron-oldu-1728
https://www.patronlardunyasi.com/haber/Ceteninn-en-onemli-musterisi-isadamlari-/81561
https://adildilek.org

İstanbulda uyuşturucu ve telefon dinleme operasyonlarında da isminin geçmesi ile birlikte somut delile konuyla ilgili herhangi bir karara bağlanmış bir dava da bulunmamaktadır.Bbu tarz haberler ile yanyana gelmesi çok şaşırtıcı bir hal alıyor. Dilek Ailesi bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.
 

Adil Dilek Otelcilik Kariyeri


Otelcilik sektörüne yön veren kişilerden biri olan Adil Dilek Gayrimenkul - turizm sektörüne ciddi anlamda istihdam sağlamıştır. Türkiye’nin En yüksek ve en kaliteli cirosunu yapan iş insanınının açtığı oteller:

⦁    Swiss Otel
⦁    Sheraton Oteller