EKONOMİ
Giriş Tarihi : 15-03-2022 15:18   Güncelleme : 18-03-2022 22:54

Benzin ve motorine indirim kapıda!

Peş peşe gelen akaryakıt zamları vatandaşı kontak kapatacak duruma getirirken benzin ve motorine indirim yapılacağı öğrenildi. Söz konusu indirimin bu gece gelmesi bekleniyor.

Benzin ve motorine indirim kapıda!

Son dönemlerde ardı arkası kesilmeyen akaryakıt zamları, Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte ciddi oranda artış gösterdi. Hemen her gün pompya yansıyan zamlar halkı isyan ettirirken bugün bir indirim haberi geldi.

GÖKBAKAR'IN ŞAKASI GERÇEK OLDU

Komedyen Şahan Gökbakar, geçen hafta akaryakıta gelen fahiş zamlara ilişkin bir paylaşım yapmıştı. O paylaşımı çok beğenilen Gökbakar'ın sözleri gelen akaryakıt indirimleriyle birlikte yeniden gündem oldu. Gökbakar, “Akaryakıta her gece zam geliyor. 20 TL'yi geçti heralde litresi. Bence yapılması gereken şey, şaaaaak direkt 30tl yapacan, sonra 1 hafta bu şekilde tutup, bir gece de şaaaak %25 indirim. 22.5tl ye indirecen.Her benzinlikte bir halay başı hazir olacak. Tuttuğunu halaya katacak…” demişti.

bayşanslı

BU GECE DE İNDİRİM BEKLENİYOR

Ciddi oranda artan motorin fiyatına dün gece indirim gelmişti. Bu gece de benzin ve motorine indirim gelmesi bekleniyor. Beklenen indirimin tutarı ise benzinde 1 TL 76 kuruş, motorinde 93 kuruş.

AdminAdmin