İSTANBUL
Giriş Tarihi : 19-10-2021 21:53   Güncelleme : 19-10-2021 21:53

İmamoğlu: Kimsenin mutlu olmadığı taksi düzenini değiştireceğiz

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul'daki taksi tartışmalarına ilişkin yeni paylaşımda bulundu. İmamoğlu paylaşımında, "Bir avuç insan dışında kimsenin mutlu olmadığı taksi düzenini değiştireceğiz" dedi.

İmamoğlu: Kimsenin mutlu olmadığı taksi düzenini değiştireceğiz

UKOME'de defalarca reddedilen 'bin yeni taksi plakası' planı tartışılmaya devam ederken; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, konuya ilişkin yeni bir paylaşımda bulundu. 

''İBB olarak önce 16 milyon İstanbullu’nun sonra da alın teriyle çalışan, binlerce gerçek taksi esnafımızın yanındayız'' ifadesini kullanan İmamoğlu, ''Bir avuç insan dışında kimsenin mutlu olmadığı taksi düzenini değiştireceğiz. İstanbulluların desteğiyle her şeyin üstesinden geliriz'' diye yazdı. 

MURAT ONGUN, SİNYAL VERMİŞTİ

İBB Sözcüsü Murat Ongun, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, İBB'nin yeni taksi hamlesine ilişkin ''İstanbul’da ticari taksi plakası sahipliği konusunda, yasadan kaynaklanan uygulamaların ilk etabı yarın hayata geçiyor. Ticari plaka sahipleri için İstanbul’da yeni bir dönem başlıyor. Rantı engelleyecek, hizmet kalitesini artıracak bu uygulama şehrimize hayırlı olsun'' ifadelerini kullanmıştı. 

AdminAdmin