İSTANBUL
Giriş Tarihi : 23-04-2021 17:34   Güncelleme : 23-04-2021 17:38

İmamoğlu'ndan Milli Eğitim Müdürü'ne tepki: Çok ağır kınıyorum

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 23 Nisan’ın 101’nci yıl dönümünde, Taksim Cumhuriyet Anıtı’nda düzenlenen çelenk koyma törenine katıldı. İmamoğlu, törenin gerekli özen ve ihtimam gösterilmeden yapılmasına dikkat çekerek İl Milli Eğitim Müdürüne tepki gösterdi.

İmamoğlu'ndan Milli Eğitim Müdürü'ne tepki: Çok ağır kınıyorum

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul'daki 23 Nisan töreninin gerekli özen ve ihtimam gösterilmeden yapılmasına dikkat çekerek İl Milli Eğitim Müdürüne tepki gösterdi.

İmamoğlu, "23 Nisan'la ilgili birkaç cümle etsene. Milli egemenlikle ilgili, çocuklarla ilgili. Zavallılık yani. Çok üzücü. Tamam kapanma var, kapanalım. Ama şu bayramı, şurada valilik kontrol etmeliydi. Özenli, düzenli yapmalıydı. Bu olmaz. Çelenk koyma kısmına bile katkı sunmuyorsun. Biz devreye girmek zorunda kalıyoruz" dedi.

"ÇOK HADSİZ"

İmamoğlu şöyle devam etti:

"Çok acı... İstanbul Milli Eğitim Müdürü'nü kınıyorum. Net. Çok ağır kınıyorum. Hadsiz bir bayram çelenk koyma töreni yaptı. Çok hadsiz yani. İstanbul'a yakıştığını düşünmüyorum. Aynı özensizlik geçen sene de vardı, bu sene de var. Özensin bir insan olduğunu düşünüyorum. Değerlerine sadık bir insan olduğunu düşünmüyorum."