TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 28-11-2022 16:30

Cara Delevingne orgazmını bilime bağışladı

30 yaşındaki süqer model: Erkeklerin kadınları tatmin etmek için doğru araçlara sahip olmadığını düşünüyorum, özellikle de cinsel açıdan.

Cara Delevingne orgazmını bilime bağışladı

Dünyaca ünlü süper model Cara Delevingne, cinsiyetler arası orgazm farklılıklarını ortaya koyan bir belgesel için denek olmayı kabul etti. Daily Mail’in haberine göre 30 yaşındaki süper model, araştırmacıların vücut kimyası üzerindeki etkilerini inceleyebilmeleri için mastürbasyon yaptı, orgazma ulaşmadan önce ve sonra kanından bir örnek verdi.

Kadınların yüzde 65'i

Delevingne, erkeklerin seks sırasında kadınlardan daha fazla orgazm olma olasılığının neden daha yüksek olduğunu açıklamak için kullanılan bir terim olan "cinsiyet orgazm farkı"na ilişkin bir araştırmanın parçası olarak araştırmayı kabul etti. Delevingne izleyicilere, “Genellikle erkeklerin kadınları tatmin etmek için doğru araçlara sahip olmadığını düşünüyorum, özellikle de cinsel açıdan" dedi.
Bilim adamları, heteroseksüel erkeklerin yüzde 95'inin cinsel ilişki sırasında orgazm olduğunu, ancak heteroseksüel kadınların sadece yüzde 65'inin orgazm olduğunu söylüyor.

AdminAdmin