GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-05-2024 14:43

FETÖ'nün Pensilvanya'daki Evi Sessizliğe Gömüldü!

FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in uzun yıllardır yaşadığı Pensilvanya'daki çiftliği Anadolu Ajansı tarafından görüntüledi. Çiftlik sessizliğe bürünürken Gülen'in örgüt merkezinden başka bir yere götürüldüğü iddiaları güçlendi.

FETÖ'nün Pensilvanya'daki Evi Sessizliğe Gömüldü!

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in uzun yıllar kaldığı Pensilvanya'daki örgüt merkezi sessizliğe gömüldü. Gülen'in Pensilvanya'daki evinden başka bir yere götürüldüğü iddiaları kuvvetlenirken Anadolu Ajansı, o çiftliği görüntüledi.

15 Temmuz hain darbe girişiminin bir numaralı ismi Fethullah Gülen 1999 yılından bu yana Pensilvanya'daki çiftlik evinde kalıyordu. Ancak, Gülen'in yeğeni Ebuseleme Gülen, Fethullah Gülen'in örgütün üst düzey yöneticileri tarafından kaçırıldığını iddia etmişti.

EVLER BOŞALTILDI

Gülen'in sağlık ve güvenlik nedeniyle Pensilvanya'daki evinden başka bir yere götürüldüğü iddiaları kuvvetlenirken Anadolu Ajansı'nda yer alan haberde örgüte ait yayın organlarında adı "Golden Generation Worship & Retreat Center" olarak geçen FETÖ merkezine ziyaretlerin durduğu ve çiftlikteki misafirhanelerde kalanların bulundukları evleri boşalttığı öğrenildi.

adsiz-tasarim-1.png

NÖBET TUTAN AMERİKALI GÜVENLİKLER DE YOK

FETÖ üyelerinin yoğunlukla yaşadığı Saylorsburg ve Wind Gap gibi kasabalarda bulunan ve örgüt üyelerini tanıyan bazı yerli esnaf da bir süredir kampa gelen giden kimse olmadığını teyit ederken, çiftliğin satılığa çıktığı yönünde duyumlar aldıklarını aktardı.

AdminAdmin