GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-02-2023 18:43   Güncelleme : 16-02-2023 18:45

Haluk Levent beklenen açıklamasını 4 saat öne çekti

Yaptığı yardımlarla hedef gösterilen Ahbap'ın kurucusu Haluk Levent, dün yaptığı sosyal medya paylaşımı ile bugün bir açıklamada bulunacağını duyurmuştu. Levent, spekülasyonların artmaması adına 22.00'de yapmayı planladığı açıklamayı öne çekti. Bazı kişilerin Ahbap faaliyetlerini sekteye uğratmaya çalıştığını duyuran Levent, Ahbap'a yapılan bağışları hiçbir kuruluşa teslim etmeyeceğini vurguladı.

Haluk Levent beklenen açıklamasını 4 saat öne çekti

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında yaptığı yardımlarla gündeme gelen Ahbap'ın kurucusu sanatçı Haluk Levent, bugün açıklama yapacağını duyurdu. Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Yarın akşam 22.00'de önemli bir açıklama yapacağım" ifadelerini kullandı.

Levent bugün 18.24'te attığı tweette ise spekülasyonların artmaması adına açıklamayı daha önce yapma kararı aldığını, "Bugün akşam saat 22.00 de bir açıklama yapacaktım. O kadar çok spekülasyon yapıldı ki herkes ama herkes toplanan bağışlara el konulacağını, Kızılay’a ya da Afad a aktaracağımı yazıp çiziyor. Olay daha çok büyümesin diye açıklamamı erkenden yapayım dedim" sözleriyle belirtti.

'Paranız benim namusum!'

Paylaşımın devamında Levent Ahbap'a yapılan bağışların güvenliğini, "Açıklayacağım durumdan önce şunu söyleyeyim. Sizin paranız benim namusum! Hiç kimseye kuruluşa vermem! Veremem! Kimse de benden istemedi! Şu an yüz binlerce insan evsiz donuyor. İlk iş toki ile görüştüm. Acil konut yaptıracağız!" ifadeleriyle vurguladı.

'Çalışmamızı aksatmaya çalışan işgüzarlar oldu'

Levent asıl yapmak istediği açıklamayı ise şu sözlerle dile getirdi:

"Açıklayacağım konu şuydu: Son 2 günde bazı işgüzarların sahada Ahbap Faaliyetlerinin çalışmalarını aksatmaya yönelik girişimleri olduğunu gördük. Tıkanma noktasına gelmiştik. Dünden beri ilgili yerlere onları şikayetimizi belirttik. Sağ olsun yetkililer olayı çözdüler. Sahadayız."

 

 
AdminAdmin