SİYASET
Giriş Tarihi : 30-11-2022 20:29   Güncelleme : 22-12-2022 00:55

Kılıçdaroğlu'ndan videolu paylaşım

Kemal Kılıçdaroğlu, resmi Twitter hesabından '3 Aralık' notuyla bir video yayınladı. Videoda, Kılıçdaroğlu'nun geçtiğimiz gün grup toplantısında '3 Aralık'ı bekleyin' vurgusu yaptığı bölümdeki ifadeleriyle çeşitli animasyonlar yer aldı.

Kılıçdaroğlu'ndan videolu paylaşım

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından, salı günü partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda '3 Aralık'ı bekleyin' vurgusu yaptığı konuşmasıyla ilgili bir video paylaştı.

Söz konusu videoda, Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından ifadelerle, ilerleyen bir ok animasyonu yer aldı.

DÜNYAYA SESLENMİŞTİ

Kılıçdaroğlu, salı günü TBMM’deki CHP Grup Toplantısında; 3 Aralık’ta İstanbul’da düzenleyeceği vizyon toplantısında dünyaya da sesleneceğini belirtmişti. Kılıçdaroğlu, “Ey dünya; insanımız, senin ucuz işgücün değildir. Ülkemiz, senin mülteci kampın değildir. Toprağımız, senin çöp depolama alanın değildir. Mahallelerimiz, senin uyuşturucu baronlarının fink attığı bataklıklar değildir. Bu karanlığa asla ve asla mahkum değiliz ve mecbur da değiliz… Unutmayın, dünyaya sesleneceğiz o vizyon toplantısında. ‘Ey dünya’ diyeceğiz, ‘seninle rekabet etmeye geliyoruz. Teknolojide, sanayide, eğitimde, insan haklarında, kadın haklarında, özgürlüklerde, demokraside, hayvan haklarında, çevrecilikte, iyi olan her şey ile rekabet etmeye geliyoruz.’ Ey dünya; sana da sesleniyorum, sen de 3 Aralık’ı bekle” ifadelerini kullanmıştı.

AdminAdmin