KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 28-11-2022 16:33

Tarkan: Ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz

Tarkan, Konya Hayvan Barınağı'nda bir köpeğin katledilmesine ilişkin açıklamalarının hedef gösterilmesine ilişkin, "Ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz" mesajını paylaştı.

Tarkan: Ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz

Tarkan, sosyal medya hesabından, Konya Hayvan Barınağı'nda bir köpeğin işkence görüntülerine tepki gösterdi. Tarkan'ın paylaşımı, bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından hedef gösterildi.

Tarkan, hedef gösterilmesinin ardından Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşarak, "Söz gümüşse sükut altındır. Ben beni bilirim. Beni bilen de iyi bilir. O da bana yeter. Susarım o yüzden. Ha, ben susarım ama şarkılarım rahat durmaz" diye yazdı.

Ne olmuştu?

Konya Hayvan Barınağı'nda bir köpeğin işkence görüntülerine tepki gösteren Tarkan, şu ifadeleri kullanmıştı:

"İzleyemedim üzüntümden bu korkunç görüntüleri. Bu nasıl bir caniliktir ve bu caniliğe tanık olanlar ne vicdansızdır ki bir dur demez, önüne geçmezler bunun. İnsanlığımdan bir daha utandım. Hesabı sorulmalı bunun, cezası verilmeli hayvanlara işkence yapan bu canilerin. Gerçi hep diyoruz bunları ama o sözüm ona yetkililer 3 maymunu oynuyorlar hep. Bilsinler ki, onlar da bu caniler kadar suçlular kayıtsız kaldıkları için"

AdminAdmin