GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-02-2023 20:45

Tarkan sonunda patladı! Milletimiz bunu haketmiyor

Megastar Tarkan sosyal medya hesaplarından en az 35 bin insanın yaşamını yitirdiği depremlerle ilgili yetkililere isyan etti. Hiçbir yetkilinin hatayı ve ihmalkarlığını kabul etmediğini dile getiren Tarkan, "İhmalkarlığın bedelini bu millet canıyla ödedi" dedi

Tarkan sonunda patladı! Milletimiz bunu haketmiyor

Kahramanmaraş depremi önlemsizliğin getirdiği felaketi bir kez daha gözler önüne serdi. Megastar Tarkan, Instagram ve Twitter hesaplarından depremde ihmali olan yetkililere isyan etti. "Yetkililerden kimse samimi bir üzüntüyle elini kalbine, vicdanına koyup kabul etmiyor bu sonucun hatalarını, ihmalkarlığını" diyen Tarkan, 'Milletimiz bunu haketmiyor...' başlığıyla paylaştığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Yaşanılan deprem felaketini ben de herkes gibi büyük üzüntü ve gözyaşlarımla izledim, izliyorum.

Biliyorum çok kez altı çizildi ama ben de söylemeden edemeyeceğim. Deprem ülkesi olan memleketimizde yetkili merciler, bilim insanlarının uyarılarına kulak verseydi ve gerekli önlemler önceden alınsaydı depremin verdiği tahribat bu boyutta yaşanmayacaktı. İhmalkarlığın bedelini bu millet yine canıyla ödedi.

Milletçe içimiz yanarken, herkes tek yürek olmuşken, arama kurtarma ekipleri, sivil toplum kuruluşları ve vatandaş günlerdir canla başla umutların sönmemesi için mücadele ederken, yetkililerden kimse samimi bir üzüntüyle elini kalbine, vicdanına koyup kabul etmiyor bu sonucun hatalarını, ihmalkarlığını. Aksine binlerce insanın ölümünden sorumlu olanlar değil yardıma koşanlar ateşe veriliyor.
İnanılır gibi değil…

Çok yazık…
Milletimiz bunu haketmiyor."

fpaur08agamjgbq.jpeg

AdminAdmin