İSTANBUL
Giriş Tarihi : 09-01-2023 21:16

İstanbul'da dehşet evi: 2 kadını öldüren erkek intihar girişiminde bulundu

Kartal'da bir evde 2 kadın ölü bulundu. Polisin yaptığı ilk inceleme sonrası yaralı olarak hastaneye başvuran Mustafa P.'nin kayıp olarak aranan 2 kadını öldürdüğü belirlendi.

İstanbul'da dehşet evi: 2 kadını öldüren erkek intihar girişiminde bulundu

Kartal Cumhuriyet Mahallesi’ndeki 4 katlı binanın birinci katında yaşayan Mustafa P., sabah saatlerinde polisi arayarak gece evinde kalan Dilara Gültay ve Cansu Demirel’in (30) hareketsiz şekilde yattıklarını bildirdi.

Daireye giren polis, Dilara Gültay (23) ve Cansu Demirel (30) adlı kadınların cansız bedenleriyle karşılaştı.

Polis, yaptığı ilk incelemede aynı saatlerde kendisini yaraladığı için hastaneye giden Mustafa P.’nin iki kadını öldürerek intihar girişiminde bulunduğunu tespit etti.

“YAKINLARI DÜN ‘KAYIP’ İHBARINDA BULUNMUŞ”

Noterde katiplik yapan Dilara Gültay ile elektronik firmasında çalışan Cansu Demirel’in yakınlarının dün kayıp başvurusunda bulunduğu öğrenildi.

Bir restoranda çalışan Mustafa P.’nin kasten yaralama suçundan sabıkası olduğu belirtilirken  evde yapılan aramalarda uyuşturucu madde, fare zehri, şizofreni ilaçları ve şırınga bulundu.

Dilara Gültay’ın cesedinin banyoda, boğazında kesikler olan Cansu Demirel’in cansız bedeninin ise oturma odasında bulunduğu kaydedildi. 

Haberler

AdminAdmin